A A A

Vizyonumuz:

Kuruluş değerlerimizden uzaklaşmadan kaliteli bir hizmet vermeye bugün olduğu gibi gelecektede devam edeceğiz. Bunu yaparken değişen ve gelişen dünyanın ışığına perdelerimizi kapatmamak kurumumuz için önceliklidir. Teknolojik imkanlarımızı eğitimle harmanlamak, öğrenilebilirliği kolaylaştırmak ve profesyonelliği alışkanlık haline getirmek temel prensiplerimiz arasındadır.

Adaylarımızın yaşadıkları heyecana ortak, zorluklara destek olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Gelecekte yaşanabilecek sorunlar için ise markamızla yanınızda olmaya her daim hazırız.

 

Misyonumuz;

Özel Artı Sürücü Kursu, 10 yılı geride bırakmış bir aile şirketidir.

Kuruluş amacımız kaliteli eğitimin erişebilirliğini sağlamak ve donanımlı sürücülerin yetiştirilmesine katkı sağlamaktır. Temel prensibimiz adaylarımızın uzman kadromuz eşliğinde güvenli ve sürekli bir eğitimin parçası olmasıdır. Verdiğimiz eğitimlerde önceliğimiz, adaylarımızın aldıkları eğitimleri günlük yaşantılarında uygulayabilmesidir.

Adaylarımıza ehliyet almaya karar vermelerinden, ehliyetlerini ellerine alana kadarki süreçte destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Online Kayıt İçin Tıklayın